У неділю, 26 листопада, відбувся пастирський візит архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка на парафію Покрови Пресвятої Богородиці міста Тернополя (вул. Лепкого 12 а) та усієї спільноти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Відбулася Архиєрейська Свята Літургія, у якій взяли участь декан Тернопільський о. Роман Ваврух, священники та вірні парафії, викладачі, працівники та студенти коледжу.

Високопреосвященний Василій молився за усіх вірних, українське військо та провід держави, щоб Бог наблизив час нашої перемоги та благословив Україну тривалим миром. У проповіді говорив на тему Євангельського читання 25 неділі по Зісланню Святого Духа про милосердного самарянина.

Кир Василій уділив дияконські свячення піддиякону Роману Завіші та побажав йому ревного служіння у Христовому Винограднику. А, відтак, нагородив сотрудника парафії о. Ярослава Шевчука золотим хрестом з прикрасами та подякував йому старанну душпастирську працю на благо парафії, молоді архиєпархії та у скаутській організації «Пласт».

Насамкінець, архиєрей здійснив Чин освячення кам’яного хреста встановленого спільними зусиллями громади парафії та Галицького коледжу. Спеціально для цього владика привіз святу реліквію – частинку мощей Чесного і Животворящого Хреста Господнього, які зберігаються у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Архиєрей благословив нововстановлений хрест і всіх присутніх.

Настоятель храму о. Олег Харишин подякував проводу Галицького коледжу, усім жертводавцям, вірним парафії, які долучилися до благої справи та побажав, щоб сила Хреста Господнього оберігала наш народ у цей нелегкий період війни.

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds