sqw 0211 квітня у студентському храмі Покрови Пресвятої Богородиці, який знаходиться на території Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, відбулася Хресна дорога. Дійство підготували викладачі, студенти та духовний настоятель закладу о. Олег Харишин.

Молитва відбувалася перед стаціями Хресної дороги, які вишили Олег, Ярослава та Віталій Ликтеї, заслужені майстри народної творчості України. До слова, вишиті образи були освячені у 2000 році, а відтак вони стали учасниками численних виставок у Львові, Києві, Бердянську, Івано-Франківську, Харкові та Марійському духовному центрі Зарваниця.

sqw 01

На молитву, яка відбулася з ініціативи директора Галицького коледжу Марії Баб’юк, прибула велика кількість студентів, вчителів та мешканці навколишніх будинків. Студенти декламували вірші, читали спеціально укладені розважання та виконували страсні пісні. Окремо молилися за воїнів АТО та мир і спокій в Україні.

У духовному слові о. Олег Харишин говорив про значення Христових терпінь, яка жертви відкуплення задля спасіння кожної людини: «Хрест Ісуса – знак любові Бога людини. Своїм хрестом Христос наче огортає людство у своїм батьківські та люблячі обійми. Вдаймося до них на цій Хресній дорозі, нехай серце кожного наповниться вдячністю Богові за дар спасіння».

sqw 03

sqw 04

sqw 05

sqw 06

sqw 07

sqw 08

sqw 09

sqw 10

sqw 11

sqw 12

sqw 13

sqw 14

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds