7-10 квітня у студентському храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулися Великопісні реколекції, які провела настоятелька згромадження сестер Пресвятої Родини (м. Львів) с. Наталія Мельник. Науки проводилися впродовж 4 днів. Сестра-настоятелька говорила на різні тематики духовного життя, ділилася досвідом, навела цікаві приклади, давала відповіді на запитання.

Окремо була проведена зустріч зі студентами Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Цікаво, що присутні на реколекціях приходили до монахині для приватної бесіди, адже хотіли отримати її духовну пораду.

Вірні, серед яких багато молоді, духовно підготувалися до Страсного Тижня, а також мали змогу приступити до Сповіді, для уділення якої настоятель храму о. Олег Харишин запросив до помочі більше священиків.

Запис духовних наук можна переглянути у відеогалереї:

День перший, наука 1: https://www.youtube.com/embed/9VwtYfy1cSc.

День другий, наука 2: частина І - https://www.youtube.com/embed/pM2t5p2QCmw, частина ІІ - https://www.youtube.com/embed/wHdUOHGsmbY.

День третій, наука 3: частина І - https://www.youtube.com/watch?v=9YeONfNRCdw, частина ІІ - https://www.youtube.com/watch?v=Hpld6nL2iJc, відповідь на запитання - https://www.youtube.com/watch?v=eh25wIg6bWI.

День четвертий, наука для студентів Галицького коледжу: https://www.youtube.com/watch?v=2iB-3Zvmbv8.

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds