«Молодь сильна, коли разом, молодь непереможна коли з Христом». Спільнота «Українська молодь – Христові» невдовзі розпочне свою діяльність у студентському храмі Покрови Пресвятої Богородиці. «Тут знайдеш Христа, тут зайдеш себе, тут знайдеш себе у Христі» - стане нашим гаслом. Зустрічі відбуватимуться кожної середи, о 19.00. Запрошуємо молодих і активних людей, які хочуть жити активним християнським життям.

Починаємо з храмового празника Покрови Пресвятої Богородиці, на якому отримаємо благословення на цю благу справу місцевого Єпископа. Літургія відбудеться 8 жовтня, об 11.00. Запрошуємо усіх молодих людей, особливо спільноту Галицького коледжу.

Для чого все це? Відповідь: «Ми починаємо діяти, бо хочемо об’єднати християнську студентську молодь Тернополя. Ми починаємо діяти, бо без моралі та виховання молоді на християнських засадах кожне суспільство приречене на деградацію. Ми починаємо діяти, бо Україні потрібні християни та патріоти, які люблять свою Церкву та державу».

«Прийди і подивися», бо тут щоразу цікаві дискусії та бесіди на різноманітні тематики. «Прийди і подивися», бо заплановані різні подорожі, веселе дозвілля, духовні та патріотичні вечори, різноманітні забави. «Прийди і подивися», бо тут здобудеш навики з молодіжного лідерства, ерудованості, знайдеш хороших друзів

Спільноту заснував Митрополит Андрей Шептицький, а ми продовжуємо його справу. Ми вчимося християнської моралі та патріотизму, який допомагав і тепер допоможе Україні вистояти у нелегкі часи.

Наші контакти: вул. Лепкого 12а, Тернопіль, (096)4649968, www.pokrova.te.ua. Шукай нас також у Facebook.

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds