17 березня Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) очолив Божественну Літургію та заупокійну Панахиду за спочилим священиком Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, колишнім парохом церкви святої великомучениці Параскеви П’ятниці Великих Бірок о. Василем Михайлишиним.

 

На спільну відправу у храмі УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці м. Тернополя (вул. Лепкого 12) зібралися священнослужителі-товариші покійного, родичі. Кожен висловив слова співчуття та підтримку їмості Терезі Михайлишин, яка віднедавна проживає у Тернополі та стала парафіянкою храму Покрови.

У духовному слові Архиєпископ Ігор пригадав присутнім життя та заслуги о. Василя, поділився власними спогадами та дав духовні настанови. Відтак, після спільної тризни, Митрополит Львівський прибув на Тернопільське міське кладовище біля с. Підгороднє на могилу покійного о. Василя, де очолив молитву.

Пригадуємо, що о. Василь Михайлишин відійшов у вічність 19 березня 2017 року на 68-му році життя. Священик народився 9 березня 1950 року в с. Розгадів, Зборівського району. В 1990-1997 рр. навчався у Тернопільської духовній семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого. Дияконські свячення отримав 19 березня 1992 року. Рукоположений на священика 29 березня 1992 року з рук світлої пам’яті Преосвященного владики Михаїла Сабриги у церкві св. вмч. Параскеви П’ятниці у Великих Бірках. З того часу і по день смерті (25 років) працював на парафії у Великих Бірках.

Був також парохом у селах Ангелівка, Красівка Тернопільського району та сіл Киданці, Стриївка Збаразького району. Був відзначений Владикою Михаїлом Сабригою церковною відзнакою хрестом з прикрасами (2000). Одружений з Терезою Михайлишин, виховав двох синів, мав трьох внучок.

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds