21 жовтня спільноти «Української молоді – Христової» парафій Пресвятої Трійці (вул. Чайківського) та Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Лепкого) м. Тернополя прийняли нових членів. Кандидати склали присяги вірності Христові та стали дійсними членами молодіжної організації. На кожній із парафій відбулися Божественні Літургії, а, відтак, священики-духівники здійснили Чин прийняття нових членів.

"Цей день є дуже важливим, адже молодь прийняла тверде рішення поставити Бога на перше місце у своєму житті, служити Церкві та Україні, - розповідає координатор УМХ в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Ірина Драгущак. - У сьогоднішньому секуляризованому світі потребуємо твердої у вірі і відважної української молоді, що стане опорою Церкви та нестиме правильні зміни і духовне відродження в Україні. Христос, якому вони присягнули, буде провадити їх на шляху служіння Богу, Церкві та Україні".

Молодь продовжила святкування у стінах 18-ої школи. Розпочали із молитви, благословення та вітального слова першого духівника УМХ отця-мітрата Андрія Івана Говери. З радісним привітанням та подарунками виступили умхівці зі Львова.

Також своє натхненне слово до молоді промовив сучасний духівник УМХ о. Олег Харишин, який привітав молодь зі святом та окреслив стратегію розвитку спільноти відповідну до напрацювань Всеукраїнського з’їзду УМХ, який нещодавно відбувся у Києві, та завдань, які поставлені архиєпископом і митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василієм (Семенюком). Священик повідомив, що з Божою поміччю невдовзі планується відновлення 3 осередку спільноти у смт. Велика Березовиця.

Дружні християнські організації також чисельно прийшли привітати умхівців, зокрема "Знамення", "Обнова", "Марійська дружина", "Іскра любові" та представники комісії у справах молоді. Особливу атмосферу створив дружній гурт Bugs&Bunny, що наповнив вечір якісною сучасною українською музикою. Весь вечір молодь танцювала та веселилась під живу українську музику. Цей день стане незабутнім для юних українців, що вибрали в своєму житті бути вірними Христові.

 

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds