21-21 лютого, з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка, відбувся пастирський візит владики Миколая Бичка, єпарха Мельнбурзького, до студентського храму Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Лепкого 12) та Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола міста Тернополя. У ході візиту відбулася Архиєрейська Свята Літургія, зустріч зі студентами та викладачами закладу.

Студентська спільнота Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола на чолі з директором Марією Баб’юк, парафіяни, члени спільноти «Українська молодь – Христові» чисельно зібралися на спільну молитву у храмі. На Святій Літургії архиєрею співслужили настоятель храму о. Олег Харишин та сотрудник о. Ярослав Шевчук. Хоровий колектив під проводом Оксани Шуфліти прикрасив Богослужіння мистецьким виконанням церковних піснеспівів. Кир Миколай проповідував на тему Євангельського читання неділя митаря і фарисея [повний відеозапис проповіді]:

Наступного дня кир Миколай зустрівся зі студентами комп’ютерного, юридичного та інших відділень корпусу №1 Галицького коледжу, що по вул. Б. Хмельницького, 15. У невимушеній атмосфері архиєрей представив духовну науку та дав відповіді на запитання, які цікавили студентську аудиторію.

ПОВНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ ЗА ОЦИМ ПОСИЛАННЯМ

 

пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds