"Один чоловік справив вечерю велику й запросив багатьох ..." Лк 14:16 

22 грудня 2022 р. Б. на нашій парафії Покрови Пресвятої Богородиці у свято Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці розпочала свою діяльність молитовно-біблійна спільнота Теотокос. Позаяк і праведна Анна зачала матір нашого Спасіння, так і ми у цей день розпочали працю нової спільноти. 

Мета зібрання об'єднати Словом Божим вірних нашої парафії, поглибити віру та зрозуміти, що в нашому житті насправді є важливим, оскільки Слово Боже через 2 тисячі років не втратило своєї актуальності аж досі. На спільноті розважаємо та медитуємо над недільним Євангелієм, через яке промовляє до нас Господь. 

Кожному християнину потрібне живе середовище, де можна знайти однодумців, розвивати своє покликання, зростати у вірі та любові до ближнього і прославляти Господа нашого Ісуса Христа в правді та дусі. Тому перебування у присутності живого Божого Слова, чування над євангельськими правдами допоможе нам сформувати духовний фундамент віри.

Духівник спільноти о. Ярослав Шевчук щиро запрошує всіх охочих (вікового обмеження немає) на зустрічі, які проводяться щочетверга, після вечірнього Богослужіння, о 19.00. 

 "Багато бо покликаних, але мало вибраних." Мт 22:14                                  

Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds