Неділя 25 грудня 2022 р. Б. парафії Покрови Пресвятої Богородиці була багата на різні події. Лунали вітання до настоятеля храму о. Олега Харишина з нагоди його дня народження, зустрічали з концертно-театральним виступом гурт "Ходаки", а також приймали Вифлеємський Вогонь Миру ініційований тернопільськими пластунами до святкувань Різдва Христового.

Зустрічав пластунів обласний капелан Пласту - о. Ярослав Шевчук у незвичних ризах із пластунською символікою. о. Ярослав був одним із розробників орнаменту, який бачимо на фелоні та стихарі, де все є на своєму місці і має своє особливе значення. Так зелений колір символізує життя в природі, пізнання Бога через природу. Елементи природи: дуб, калина, гриб та блискавка відображають значення традиційного пластунського привіту - СКОБ, що означає: Сильно-Красно-Обережно-Бистро.

Щороку на місці народження Ісуса Христа запалюється вогонь, який потім поширюється скаутами по всьому світі. Вогонь символізує мир, любов та добро, а особливо у час непростих випробувань нашого народу мужність, світло та сподівання на велике майбутнє  та символічно єднає усіх християн у переддень Різдва Христового.

Цей вогонь з Вифлеєму вірні можуть запалити і принести додому на Святу Вечерю чи Різдво. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану - до 19 січня. 

Нехай цього року Вифлеємський Вогонь Миру об'єднає всі українські сім'ї за святковим різдвяним столом.

Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds