25 грудня 2022 р. Б. після ранкового Богослужіння, парафія Покрови Пресвятої Богородиці приймала співучих гостей - зразковий аматорський художній фольклорно-обрядовий гурт "Ходаки".

Художній керівник гурту Михайло Полюга розповів, що спонукало учасників колективу змінити звичну для них програму виступів. Цьогоріч, 6 лютого гурт "Ходаки" отримав чергову перемогу на Словенському міжнародному фестивалі "Різдвяні дзвони", де юні таланти отримали гран-прі, що надало їм можливість відкривати наступний міжнародний музичний конкурс, який мав розпочатися 28 червня, проте ворог ввірвався у нашу державу почавши війну, що вкорінь змінило плани гурту. Так починаючи з місяця липня, плідно працюючи, молоді артисти кожної неділі дають по 2-3, а той і по 4-5 благодійних концертів, з яких на усі зібрані кошти закуповують необхідне військове обладнання і передають на передову для потреб наших воїнів. 

Для підтримки духовно-патріотичного духу наших парафіян, діти співали козацькі-народні пісні, грали на музичних інструментах, а також продемонстрували і свої акторські таланти та вірші, які зворушили до сліз наших вірних.

Складна ситуація в нашій державі не зламала творчий дух ансамблю і тому, вже у часі різдвяної феєрії чекаємо наших друзів з новим, сучасним та інтерпретованим під сьогодення сценарієм вертепу, який вже незабаром буде тішити наших краян. 

Після завершення концерту, п. Михайло привітав усіх з прийдешніми святами та Різдвом Христовим. Побажав, щоб перш за все закінчилася війна, щоб цього року свята для усіх українців лунали в мажорному тоні, з усмішкою, радістю і миром. Родинного тепла, сімейного затишку, мирного неба і Божого благословення.

Бажаємо ансамблю "Ходаки" творчого процвітання, нових звершень та відкриттів. Нехай ваша праця захоплює дух ваших вірних прихильників, таланти помножуються і ще не один рік звеселяють серця слухачів та рясних Божих благословень. Дякуємо за багаторічну плідну працю, що співаєте душею та служите Богом даним даром на благо нашої Батьківщини.

Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds