"Бо хлоп'ятко нам народилося, сина нам дано, влада на плечах у нього, і дадуть йому ім'я Чудесний порадник, сильний Бог, Отець довічний, Князь миру." Іс 9:5

Народився сьогодні для світу Спаситель Христос. Зійшов з небесного трону до малої вбогої стаєнки. Божественне Дитя, яке прийшло спасти людство від вихору гріха та загибелі, принести надію та віру в часі страждань і горя. Син Божий, що стає Сином Людським сьогодні нам народився. Христос Рождається! Славімо Його!

6 січня 2023 р. Б. в церкві Покрови Пресвятої Богородиці з виходом різдвяної зорі розпочалося Велике Повечір'я з Литією, де вірні парафії зустрічали новонароджене Боже Дитя, словами різдвяного гімну: "З Нами Бог, розумійте народи, і покоряйтеся: бо з нами Бог".

Святкове богослужіння очолив настоятель храму о. Олег Харишин, а з ним співслужив сотрудник о. Ярослав Шевчук.

На Літургії о. Олег зачитав вітальне слово Блаженнішого Святослава, який сердечно привітав усіх із Різдвом Христовим: від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня — в Україні і на поселеннях, на всіх континентах світу. Подякував всім захисникам за мужність і героїзм. Обійняв тих, кого війна змусила покинути домівку чи навіть рідну землю, всіх поранених, як військових, так і цивільних, тих хто втратив рідних і близьких у році, що минає.

"Ділюся словами любові й підтримки з кожним, хто перебуває в полоні чи на тимчасово окупованих територіях, хто терпить катування і наругу окупанта й не має змоги приготувати собі різдвяної вечері чи на Різдво молитися в рідному храмі. Щиро вітаю зі святом наших волонтерів і тих, хто служить і працює для ліквідації наслідків війни та забезпечення життя наших мирних міст і сіл, зокрема лікарів, рятувальників та енергетиків. Від щирого серця бажаю всім вам справжньої радості дітей Божих, смачної куті, веселих свят Різдва Христового та щасливого, переможного, мирного і благословенного прийдешнього року", — Блаженніший Святослав.

Наприкінці богослужіння о. Олег звернувся із словами вітання та подяки до вірних, служителів, благодійників та всіх хто дбає і піклується для процвітання нашої парафії.

"Сьогодні ми, як держава, виявляємо велику мужність, яку нині показуємо не тільки нашому суспільству, а й усьому світові, зрештою, усе що ми робимо є не тільки для наших інтересів, але для захисту всього світу. Дивлячися на вифлеємські ясла, Україна повинна дозріти до розуміння, що ніхто, а тільки ми нашими серцями зможемо виражати любов та милосердя і ними зціляти й перемінювати наше суспільство і нашу свідомість. Бажаю, щоб ми прийняли запрошення з розпростертих обіймів Спасителя, маленького Дитяти, який усміхнено дивиться на нас із закликом дорослішати, брати відповідальність, боротися і творити нове суспільство, і пам’ятати, що найголовніша справа — це справа нашого Спасіння, бо одна війна йде зараз на фронті, а інша у наших серцях, домівках і родинах. Всі ми покликані відповісти на запрошення Бога, випустити любов на все творіння", — настоятель храму отець Олег.

Отець Олег згадав, що дуже символічно, перед святковою відправою волонтери забрали парафіяльну різдвяну зірку для того, щоб колядувати нашому воїнству у зоні бойових дій.

Проте сьогодні не тільки зірку, а багато більше любові, милосердних діл, кожен із нас робить тому, що любить. Христос закликає нас дарувати цю любов. Настоятель храму побажав, щоб ця радість Різдва була для нас сьогодні могутнім знаряддям перемоги у цій війні і додав, що ми повинні кріпитися у нашій вірі, перебувати в радості та Божому благословенні.

"Вітаю нашу парафіяльну громаду, зокрема, доброго помічника — о. Ярослава, паламарів, хори, дяків, сестриць і всі спільноти нашої парафії, кожного хто працює, жертвує, молиться і просто робить те, що може, щоб наша парафія була місцем зустрічі кожної людини з Богом", — о. Олег Харишин.

Наприкінці богослужіння всі щиро колядували, вітали один одного з Різдвом Христовим і понесли цю велику радість в свої домівки та родини.

 "Слава на висотах Богу й на землі мир людям його вподобання." Лк 2:14

 

 Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds