13 січня 2023 р. Б., в переддень Нового року, відбулася проща молоді УМХ та парафіян храму Покрови Пресвятої Богородиці до Зарваниці. У паломництві, яке відбувається кожного року, взяло участь 46 осіб. У дорозі тривала постійна молитва за Україну та дар перемоги для нашого народу. Перед іконою Матері Божої Зарваницької о. Олег Харишин відслужив Молебень до Пресвятої Богородиці. Вірні приступили до чудотворної ікони, просили помочі і заступництва у Божої Матері. Відтак з молитвою "Богородице Діво" усі пішки перейшли на чудотворне місце. 

У Малій Базиліці Матері Божої Зарваницької усі взяли участь у Святій Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Владика поблагословив вірних на щасливий Новий рік, словом проповіді підтримав усіх на дусі.


Митрополит Василій у пастирському слові згадав про труди й досягнення минулого року, допомогу українському війську, вимушеним переселенцям, усім постраждалим від війни, подякував військовим капеланам, які дбають про духовний фронт, підтримують наших захисників.

На завершення семінаристи Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого вітали усіх прочан святковим дійством – Маланкою, а учасники молодіжної спільноти Українська молодь Христові з смт. Велика Березовиця представила колоритний та актуальний Вертеп.

 Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds