1 квітня 2023 р. Б. до княжого міста Теребовля завітали представники осередків Українська молодь – Христові. Метою спільної зустрічі тернопільських умхівців була молитва за Україну та її перемогу, і також з нагоди Великого посту спільнота взяла участь у реколекціях у храмі св. Миколая Чудотворця, який є особливою, древньою пам'яткою архітектури найдавнішого міста Поділля – славної Теребовлі. Реколекційну зустріч провів настоятель храму отець Петро Пастух. 


Після духовної науки молодь відвідала історико-краєзнавчий музей, оновлений під музей-майстерню на сучасний лад, де нам представили тематичні експонати, які розкривають особливості життя місцевого населення давніх часів, розказали про історію краю та ознайомили з народними традиціями тутешньої місцевості. Під час прогулянки оглянули теж історичну частину міста та побували на замку Теребовлі.

Гуртом всі ми провели плідно та гарно час. У молитві за якнайшвидшу перемогу та спокій у нашій державі. Духовно оновилися, набралися сил для подальшого духовного подвигу в сорокаденній мандрівці Великого посту, щоб наприкінці постного шляху страждань Господніх ми всі разом у мирі та радості прийшли до великого і світлого Воскресіння.

Висловлюємо особливу подяку о. Петру Пастуху за чудову зустріч та духовне навчання. Голові УМХ Теребовлі Лілії Соха та її команді за цікаву екскурсію, духівнику УМХ Теребовлі о. Петру Мушинскому, о. Роману Вавруху та Подоляк Мар'яні за співорганізацію подорожі. Нехай Господь благословить всіх на добре закінчення Великої Чотиридесятниці і Страсного тижня, щоб всі ми у вірі, надії і любові прийшли на Воскресну зустріч з Господом нашим Ісусом Христом.

 Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds