10225 березня, у роковини трагічної загибелі українського політика, політичного в'язня СРСР, провідник українського національно-демократичного визвольного руху та Героя України В’ячеслава Чорновола, відбулася заупокійна Панахида у храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Лепкого 12).

У молитві, яку очолив настоятель студентського храму о. Олег Харишин, взяли участь працівники Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола на чолі з директором Марією Баб’юк та студенти ІІ і ІІІ відділення навчального закладу. Священик пом’янув Героя України та усіх покійних працівників Галицького коледжу, які працювали у навчальному закладі він моменту його заснування.

095

У духовному слові о. Олег Харишин закликав студентів брати приклад із героїв, які віддали своє життя за Україну, не словом, а конкретними справами, добротою, чесністю перемінювати свою державу: «Послання героїв, які віддали життя за Україну, закріплене жертвою, терпіннями і смертю у нерівних боях, Голодоморах, тюрмах, Сибірах. Його мусимо відчитати та здійснити. У ньому чіткий знак віри у власні сили, знак надії, що сучасне приниження буде подолане».

«Господь нас кличе бути героями, перемагати своїх ворогів так, як це робив кволий пастушок Давид. Він молитвою та вірою вбив Голіафа. Віра і рішучістю, солідарність та єдність духа – запорука нашого успіху», - наголосив священик.

Також цього дня відбулася урочисте покладання квітів біля меморіалу В’ячеслава Чорновола на Театральному майдані Тернополя

103108

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds