Отець Олег ХАРИШИН - настоятель храму. Народився 20.12.1980 р. у с. Вільховець Бережанського району Тернопільської області. Із 1988 р. — житель Бережан. Закінчив школу №3. Відвідував храм Пресвятої Трійці УГКЦ, де познайомився з отцем Іваном Хрептаком. Завдяки його духовному проводу вирішив вступити у Львівську духовну семінарію Святого Духа. Відтак продовжив навчання у Папському салезіанському університеті Риму (Італія), де обрав спеціалізацію у пасторальній праці з молоддю.

Після повернення з Риму проживає у Тернополі. З рук Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка) отримав дияконські та священичі (15 листопада 2009 р.) свячення. Виконував уряд заступника голови комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Служив на парафії Пресвятої Трійці (вул. Чайковського, 1а), де заснував молодіжну спільноту “Українська молодь — Христові” та проводив уроки релігії у школі №10.

Близько 8 років виконує уряд керівника прес-служби Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. 7 травня 2015 р. Архиєпископ і Митрополит Василій (Семенюк) відповідним декретом (Вих. №2015/125) іменував отця Олега Харишина настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці та духовним провідником для студентів Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола.

Одружений. Виховує двох синів Маркіяна та Олексія і донечку Дарію.

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds