20-24 червня, впродовж 5 днів, на парафії Покрови Пресвятої Богородиці проходили "Веселі канікули з Богом". У літньому дитячо-юнацькому таборі взяли участь близько 70 дітей, а також долучалися майже 30 діточок дошкільної групи дитячого садка.

Для допомоги у проведенні табору настоятель храму о. Олег Харишин запросив групу аніматорів під проводом парафіяльного катехита Люби Макар.

Впродовж табору діти слухали духовні науки, молилися на Святих Літургіях, Молебнях, приступали до Сповіді та Святого Причастя. Учасники табору дізналися більше про Третю Особу Божу – Святого Духа та як Він діє у житті людини. Окремо діти вивчали притчі про блудного сина та милосердного самарянина, а також діла милосердя щодо тіла та душі. Аніматори провели різноманітні ігри, забави та банси. Була можливість вивчити нові пісні під гітару, а гімном табору стала пісня «Misericordia».

Особливістю цьогорічного табору зустріч із пожежниками, які провели цікаву та пізнавальну зустріч про правила протипожежної безпеки, розповіли про будову пожежної машини та організували у 30-тиградусну спеку водяний фонтан.

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds