Про це сказав архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк сьогодні, 20 грудня, під час проповіді на Божественній Літургії у рамках душпастирського візиту на парафію Покрови Пресвятої Богородиці, Тернопільського східного деканату (вул. Лепкого 12а).

«Ми, люди, живучи на землі, більше звертаємося до Господа з проханнями, але забуваємо подякувати Господу Богу за одержані ласки, - сказав кир Василій, аналізуючи євангельський уривок про 10-х прокажених. – Наша приповідка каже: «Як тривога, то до Бога, а по тривозі, то й по Бозі». Ми маємо за що дякувати Богу. Апостол Павло запитує: «Що маєш, чого б ти не отримав?». Все від Бога.

Ми – християни! Належимо до Христової Церкви. Маємо найбільший дар – віру в Бога. Ми можемо користати з Божих ласк, ми можемо приймати Святі Тайни. І нас стосуються слова Христа-Спасителя: «Ваші очі щасливі, бо бачать: та й ваші вуха, - бо чують. Істинно кажу: Багато пророків і праведників хотіли бачити, що ви бачите, і не бачили, і чути, що ви чуєте, і не чули». За це все належить Богу подяка».

Архиєпископ очолив Божественну Літургію, на якій йому співслужили настоятель храму о. Олег Харишин та о. Ярослав Шевчук. Хоровий колектив під проводом Оксани Шуфліти прикрасив Богослужіння мистецьким виконанням церковних піснеспівів. Архиєрей привітав о. Олега Харишина з 40-літнім ювілеєм та вручив церковну нагороду – золотий хрест з прикрасами.

У ході візиту відбулася передача Вифлеємського вогню юними членами національної скаутської організації «Пласт», який архиєпископ Василій урочисто вніс у храм, а, відтак, його буде передано у інші церкви Тернополя. Архиєрея вітала громада вірних парафії, спільнота Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола на чолі з директором Марією Баб’юк, члени спільноти «Українська молодь – Христові».

Високопреосвященний Василій спілкувався з духовенством та вірними, ознайомився з потребами громади, благоустроєм та душпастирською працею у студентському храмі.

пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds