31 грудня 2022 р. Б. у нашому храмі відбулася святкова новорічна Літургія, яку очолив настоятель храму о. Олег Харишин. Вірні зібралися разом у храмі, у молитві і спільності, з подякою за цей рік, за мужність та витримку українського воїнства і з проханнями до Бога якнайшвидшої перемоги, миру та добра для наших родин і благополуччя для всієї нашої держави.

Отець Олег звернувся до вірних із словом проповіді, де представив ключові думки передноворічного інтрев'ю Блаженнішого Патріарха Святослава, в якому Глава нашої Церкви підсумував, що рік цей був роком великих звершень і великих діл, які Господь учинив для нашого народу. "2022-й — це рік великих героїв, протистояння добра і зла, світла і темряви, у який українці здобули впевненість — ми переможемо, бо з нами Бог. На тлі всіх військових подій у блаженнішого Святослава, спонтанно, народилася така фраза: Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться! І це — найбільше чудо 2022 року. Це — найбільша радість, з якою ми можемо ввійти в новий рік. Це — та добра новина з України, яку хочемо розказати всьому світові". Блаженніший Святослав закликав не ставати байдужими, бо нині під час війни вся Україна є або на фронті, або для фронту. "Ми не маємо права звикнути до війни або жити так, ніби її не існує".

В кінці, Блаженніший Святослав щиросердечно подякував всім хто тримає фронт: фізично, духовно чи матеріально. А найперше, Богові за те, що цей рік прожили. "Бо лише Господь Бог є господарем часу: Він нам його дає, Він дає нам певні нагоди в житті. І нам завжди потрібно ці нагоди добре використовувати. Подякував, Збройним силам України за те, що живі, що можемо рухатися вперед; волонтерам — небайдужим українцям, які сприйняли цей виклик особистої відповідальності за долю свого народу і своєї держави; молоді, яка стала на захист Батьківщини і зробила захист нашої країни величезним молодіжним рухом. І всім, всім, всім хто щодня, щохвилини наближає день нашої перемоги, усіх нехай Господь Бог благословить від нашого народу! Усім вам щира подяка".

Насамкінець о. Олег наголосив, що Бог подарував нам 2022 рік героїчної боротьби, і попереду нас чекає 2023 р., 2024 р., 2025 р. ..., але пам'ятаймо, що наше щасливе майбутнє отримаємо, якщо будемо жити разом з Господом, тому вперед і до боротьби! Священник побажав кожному щасливого Нового року.

Повний текст передноворічного інтрев'ю можна знайти за посиланням:

https://ugcc.ua/data/ukrayna-stoyt-ukrayna-boretsya-ukrayna-molytsya-i-tse-naybilshe-chudo-2022-roku-i-dobra-novyna-z-yakoyu-vhodymo-v-novyy-rik-blazhennishyy-svyatoslav-17

 Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds