Щороку з нагоди празника Різдва Христового всі християни чекають вертепного дійства, де молодь і діти переносять нас у Вифлеємську стаєнку до новонародженого Сина Божого. Вже традиційно наша УМХівська молодь створює новий вертеп, де завжди Світло перемагає темряву, а Добро торжествує над злом.

Так і цьогоріч, 15 січня 2023 р. Б., у храмі Покрови Пресвятої Богородиці учасники спільноти "Українська молодь - Христові" представили для парафіян храму різдвяний вертеп. Театральне дійство, що розповідає про народження Сина Божого - Ісуса Христа, молодь готувала впродовж місяця репетиції під проводом духівника спільноти о. Олега Харишина. Унікальність вертепу у його обробці та достосуванню до сучасних воєнних обставин.

Світлана Хмарук, яка опрацювала тексти, поклопотала, що у ньому кожен слухач зміг глибоко пережити подію народження Сина Божого та знайти слова духовної підтримки, щоб продовжувати боротьбу з ворогом. Отець Олег подякував молоді за згуртованість та працю, а вірним за пожертву, яку вони щедро зложили молоді. Відтак в післяобідній час вертеп побачать парафіяни, які запросили молодь до своїх осель.


Сердечно дякуємо нашим дітям за щирість, старанність, працю на Славу Божу та атмосферу любові і добра, яку всі вірні відчули в часі виступу. Нехай мале Боже Дитя благословляє вас та ваші сім'ї.

Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds