"Добрий вечір, панове господарі, прийміть нас до хати з далекої далі. Почуйте звістку і правду велику, що Бог народився – усіх Утішитель. Покликав до себе у Царство Небесне. Хто вірить у нього той знову воскресне. Подав Він народам потіху й надію, щоб кожен міг втілити свою мрію. І ми принесли вам Божеє слово і ним поділитися нині готові. За звичаєм добрим якого навчились від наших дідів і батьків з України. Тож хочем, щоб слово теє почули і стали добрішими люди усюди, щоб війна скінчилась, зло щоб пропало, спокій настав у нашій державі. Тож слухайте правду про тую Дитину, що мовлять вам діти – ми з України", – такими словами у сьогоднішню неділю, 29 грудня 2023 р. Б., вітали наших вірних учасники ансамблю "Ходаки" на чолі з керівником Михайлом Полюгою.

Як і обіцяли наші друзі, так сьогодні представили нашим краянам сучасний та інтерпретований під сьогодення сценарій вертепу – про війну, наших воїнів та довгоочікувану перемогу і мир.


Маленькі ходаківці привітали усіх з Різдвом Христовим та Новим Роком. Завіншували та побажали вірним: "Нехай вас завжди всяке горе минає, а Бог вам опіку, добро посилає. Щоб жили у достатку, злагоді і мирі. Нехай сповняться усі наші мрії і правда буде в Україні. Щоб здорові були нівроку. Не скоритись злому й нашим ворогам. Допоможи нам Боже – просять тебе діти, бо хочуть дочекатись теплої весни. Допоможи нам Боже у душі не злитись, пережити радо цей зимовий час і разом "Отче наш" молитись, а ти скажи сонцю хай зігріє нас." 

Після виступу, традиційно, настоятель храму о. Олег Харишин подякував за особливе служіння гурту "Ходаки", через яке вони всім нам пригадали, що маємо бути добрими та вчитися любити, так як Бог нас любить і є до нас добрим. І побажали ансамблю Божого благословення, нових учасників, багато талантів, розвитку та ще більше перемог на майбутніх фестивалях і дійствах.

Наприкінці вся церква колядуючи "Нова радість стала" провели гурт і щирими аплодисментами подякували за працю і старання юним талантам.

 Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds