12 лютого з нагоди завершення різдвяних свят спільнота «Українська молодь – Христові» провела свято розколяди. Спільно попрощатися з колядою та ще раз українськими різдвяними піснеспівами прославити Христа Спасителя зібралися духівники і члени спільноти різних осередків УМХ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

У актовій залі третього корпусу Галицького коледжу ім. В. Чорновола, що по вул. Лепкого, зібралося близько 110 учасників, які спільно колядували, молилися, брали участь у різноманітних конкурсах, приготованих оргкомітетом осередку парафії Покрови Пресвятої Богородиці на чолі із духівником о. Олегом Харишиним, головою осередку Мар’яною Подоляк та Світланою Хмарук.

Особливим гостем заходу став декан Тернопільський о. Роман Ваврух, який прибув з молоддю у якості духівника новоутвореного осередку парафії Матері Божої Зарваницької. Священноієрей благословив початок зустрічі та з духовним словом звернувся до молоді.

Відтак розпочалося представлення вертепів. Різдвяна вистава від молоді УМХ м. Теребовля на чолі із духівником о. Петром Мушинським відтворила подію народження Сина Божого та вразила кожного костюмами акторів. Коляда від УМХівського осередку смт. Велика Березовиця стала доброю нагодою колядувати і радісно прославляти Христа-Спасителя. Особливу увагу заслужили вертеп від молоді УМХ парафії Покрови Пресвятої Богородиці, який уклала Світлана Хмарук, переплітаючи традиційний сценарії із тематикою війни, та патріотична і мелодійна коляда від осередку парафії Пресвятої Трійці м. Тернополя. Молоді люди зробили акцент, що Україна бореться, воїни віддають своє життя і ніхто не може залишатися байдужим.


Вертепне дійство від Козівського осередку УМХ під проводом о. Володимира Наконечного потішило присутніх досконалою акторською грою та традиційним подарунком – вервицею, виготовленою із цукерків. Вертеп від осередку Зарваницької Матері Божої вразив цікавим сценарієм, а молодь парафії Святого Духа – унікальними колядками та щедрівками. До слова, останні прибули на свято разом із о. Романом Підгайним та оголосили, що 25 лютого на їх парафії офіційно буде засновано новий осередок УМХ.

Кульмінацією заходу стало відеопривітання від координатора УМХ в архиєпархїі Ірини Драгущак, яка у лавах ЗСУ зараз активно бере участь у захисті України на передовій. У залі панувала тиша, усі уважно слухали привітання від однієї із найактивніших учасниць УМХ.

Захід продовжився відеопривітанням від Олі Плюсквік, голови осередку УМХ, створеного при УКУ, конкурсом віншувань, частуванням, конкурсом на знання української мови та довгим віночком колядок. Цього дня всі взаємно вручили один одному подарунки, а насамкінець духівник спільноти о. Олег Харишин підсумував день, дав духовні настанови, подякував кожному, хто допомагав в організації, та провів молитву за Україну і військо.

 Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds