23 лютого 2023 р. Б. Тернопільська міська дитяча бібліотека #4 з нагоди 90-річчя від дня народження Любомира Гузара запросила на духовну розмову «Любомир Гузар – моральний авторитет Нації» семикласників ТЛ№21 ім. І. Герети, класного керівника Орос. Н. Т., завідуючу бібліотекою Гаврон М. Є. та отця настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці Олега Харишина.
 
 
Духовний провідник о. Олег ділився світлими спогадами про архієпископа, щедро засівав зерна правди у дитячі душі, навчав усвідомлювати Бога і давав духовні настанови як не впадати у зневіру і бути Людиною.
 
 
 
 
Любомир Гузар – багаторічний керівник відновленої Української греко-католицької церкви (2001-2011), кандидат на папський престол та один з небагатьох моральних авторитетів українців на зламі XX-XXI століття. Він прославився на весь світ своєю мудрістю і добротою.
 
 
 
Саме про нього говорили: «людина з янголом на плечі». Священнослужитель католицької церкви завжди був "свій", у будь-якій точці земної кулі, і завжди уперто зберігав у собі українця. Любомир Гузар казав, що з життя треба сміятися і був по-дитячому простим у спілкуванні.
 
Матеріал взято з джерела:
 
 
 
 
 Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds