WP 20150415 00111 квітня для громади вірних, які приходять на щонедільну молитву біля храму Покрови Пресвятої Богородиці, о. Олег Харишин вперше освятив великодні кошики. Священик привітав вірних з прийдешнім святом Воскресіння Господнього, освятив нове кадило, яке використовуватиметься на богослужінням у храмі, та провів молитву за мир в Україні й успішне завершення будівництва святині.

Станом на 4 квітня майстри із Богородчанського району Івано-Франківської області завершили зовнішні роботи, залишилося встановити вхідні та бічні двері та виконати окремі оздоблювальні роботи. Відтак (впродовж Страсного тижня) до праці приступила команда майстрів по заливанню бетону, а після Пасхи - спеціалісти по монтажу теплої підлоги. Станом на сьогодні теплу підлогу встановлено та заливається верхній шар бетону. Невдовзі буде покладено плитку.

WP 20150411 0021

Окрім цього, отець Олег Харишин у Великому Пості приступив до виконання капеланського служіння у Галицькому коледжі. З цей час було проведено близько 8 лекції та зустрічей зі студентами навчального закладу на різні духовні теми. Священик запросив студентів на відкриття і освячення храму, яке планується на кінець травня 2015 року, а відтак відвідувати святиню, яка призначена для їхнього духовного зросту. Власне, церква Покрови Пресвятої Богородиці покликана стати студентським храмом для близько 1500 студентів Галицького коледжу.

о. Олег ХАРИШИН

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds