Впродовж трьох днів, з 23 по 25 квітня, у храмі УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці міста Тернополя відбулися великопосні реколекції від настоятеля храму святого пророка Іллі та судового вікарія Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василя Корендія. Спілкування з отцем відбулося в особливий для віруючої людини час - дні Великого Посту.

rek 3Ми перебуваємо на шляху до Світлого Свята Воскресіння і, проживши ці реколекційні дні у тишині та слуханні Господнього голосу, можемо переконатися, наскільки важливо бути сповненими Божого Духа.

Коли обмежуємо себе у слуханні людського, тоді даємо можливість чути Боже.

Потрібно скерувати свої думки та почуття до Небесного, щоб наповнити душу Божественним.

Отець Василь наповнив наші серця Божим словом. Він був відкритий до спілкування, часто жартував, розказував веселі історії з життя, ділився досвідом. Щира усмішка не сходила з його уст. Через нього до нас посміхався Господь. Кожну свою науку починав з жарту або смішної історії. Хотілося слухати та черпати від нього це живе слово, яке він сіяв у наші серця. У ньому ми побачили гарний приклад священника, який любить Бога і живе ним щоденно.

Накінець, отець закликав кожного читати Святе Письмо, адже це книга, через яку Бог відкриває себе самого і свою волю людині.

повідомила Юлія Грицик

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds