20 травня 2023 р. Б. у суботу, на нашій парафії на двох святкових Літургія діти мали визначний празник – урочисте Святе Причастя. Цій церемонії передувала не менш важлива подія – Перша Свята Сповідь.

Катехит Діана Кондра приготовляла наших дітлахів до цієї урочистості. Катехизація тривала з 16 вересня по 19 травня. Цьогоріч церква Покрови мала 2 групи дітей. Загалом вперше у свідомому та добровільному розумінні до Св. Причастя і Св. Сповіді приступило аж 28 дітей; це вперше на нашій парафії стільки дітей приймало до свого серця Пресвяті Дари.

Святкова подія зібрала на Божественну Літургію всю родину – батьки, дідусі-бабусі, хресні батьки та парафіяльна спільнота прийшли на це велике святкування, щоб розділити радість дуже особливої зустрічі із євхаристійним Ісусом наших першопричасників. Найбільший дар який отримали нині діти від Церкви – це Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа. Це винятковий день у житті людини, оскільки: «Пресвята Євхаристія — джерело і вершина всього християнського життя. [...] Бо Євхаристія містить у собі весь духовний скарб Церкви, тобто Самого Христа — нашу Пасху». (ККЦ, 1324)

Наприкінці Літургії отці вручали пам'ятки-відзнаки про першу таку серйозну подію у житті дітвори – урочисте Причастя і Перша Сповідь. І також підтримали та заохотили нашу малечу не забувати про недільну Літургію і надалі приступати до святих Таїнств, щоб участь у Євхаристії мала регулярний характер. Згадали у привітальному слові і наших дорогих воїнів, завдяки яким наша церковна спільнота, нині мала нагоду мати цей празник. Наостанок спільно помолилися за мир і перемогу в Україні та в великій подяці за наше воїнство та мужніх захисників.

Інформаційна служба парафії

hrkalen sp cugcc

logo tze logo rs logo ugcc logo ds